Wypożyczalnia aut proponuje – benzyna, diesel lub LPG na Twoją podróż!

Data dodania: 15.11.2017


Co jest podstawową zaletą skorzystania z oferty takiego miejsca, jak wypożyczalnia samochodów? Możesz wybrać auto, które będzie idealnie odpowiadało celowi Twojej podróży – jeśli masz firmę, wybierzesz duży samochód dostawczy, kiedy jesteś przedsiębiorcą – idealna dla Ciebie będzie elegancka limuzyna w klasie premium, a kiedy cieszysz się licznym potomstwem – postawisz na wygodnego i dużego vana. Jeśli podejmiesz już decyzję odnośnie wyboru modelu auta – czas na kolejną. Wybierzesz auto, które zatankujesz benzyną, gazem, a może jednak postawisz na diesla?

Wynajem samochodów Szczecin

Długa trasa? Diesel to rozwiązanie dla Ciebie!

Jeśli trasa przed Tobą jest naprawdę długa – polecamy Ci wybór diesla. Praktycznie każda wypożyczalnia samochodów w Szczecinie zapewni Ci możliwość wynajmu tego typu auta, dlatego warto z niej skorzystać. Czym różni się diesel od benzyny? Przede wszystkim diesel będzie dla Ciebie dużo bardziej oszczędnym rozwiązaniem – zwłaszcza w trakcie jazdy na trasie. Kiedy jednak planujesz poruszanie się po mieście – ciągłe postoje i niejednostajna jazda może spowodować znacznie większe spalanie. Jeśli wcześniej prowadziłeś wyłącznie samochody tankowane na benzynę – może zaskoczyć Cię prowadzenie auta w dieslu. Pomimo tego, diesel to świetna opcja dla osób ceniących sobie ekonomiczne rozwiązania, a także oszczędność.  

Wypożyczalnia samochodów Szczecin

Benzyna w sam raz do miasta

Masz przed sobą intensywny dzień w mieście? Nie przepłacaj za taksówki lub zatłoczoną komunikację miejską – wypożyczalnia samochodów to dużo lepsze rozwiązanie dla Ciebie. Wynajem auta na benzynę zdecydowanie lepiej sprawdzi się w warunkach miejskich – nawet wtedy, kiedy jazda bynajmniej nie jest płynna, stoisz w korku lub często zatrzymujesz się na światłach. Kiedy oszczędność jest dla nas priorytetowa – warto wybrać samochód z mniejszym silnikiem, który ograniczy spalanie. Tego typu auta znajdziesz w większości wypożyczalnia samochodów na terenie miasta Szczecin i nie tylko.  

LPG rzadko spotykana w autach na wynajem

Przeglądając ofertę wypożyczani samochodów dość trudno jest natrafić na duży wybór aut z instalacją LPG. Z jednej strony samochód z instalacją gazową może stanowić atrakcyjną alternatywę, szczególnie na długich trasach, bo pod względem spalania prezentuje się naprawdę atrakcyjnie, jednak z perspektywy wypożyczalni inwestycja w LPG niekoniecznie jest opłacalna.

Mimo tego, że LPG jest niezwykle ekonomiczną opcją, wypożyczalnia samochodów rzadko posiada je w swojej ofercie. Wybór samochodu z instalacją gazową pod względem spalania w trasie może Cię miło zaskoczyć – musisz jednak wiedzieć, że wypożyczalnia może niekoniecznie chcieć inwestować w tego typu auta, ponieważ najzwyczajniej w świecie się to nie opłaca. Specyfikę rozwiązania, jakim jest wynajem samochodu stanowi uniwersalność oferowanych aut, a z pewnością nie każdy zdecyduje się na auto z instalacją LPG.

Fado